Ny og forbedret kundeopplevelse

Som strømleverandør jobber vi alltid med å gi deg som kunde:

gode strømpriser, gode løsninger og gode kundeopplevelser.

Det som er viktig for deg, er viktig for oss som leverandør.

For å kunne være en mer fremtidsrettet strømleverandør for våre kunder, endrer vi nå til nytt kundesystem.

Til deg som har avtalegiro vil fakturaen du mottar i Juni komme på papirfaktura, uten gebyr. Med nytt system, får vi nytt bankkontonummer, dette gjør at du må opprette avtalegiro på nytt i din nettbank.

Når du legger inn fakturaen til betaling, vil du se at det er DNB som er mottakerbank. Dette er kun en mellomkonto, vi opprettholder fortsatt vårt gode lokale samarbeid med stbank – Stadsbygd Sparebank.

Har du e-faktura vil endringen skje automatisk.

Endring fakturagebyr

For de av kundene våre som har papirfaktura, vil det komme en endring i gebyret. Vi har tidligere hatt kr 49,- i fakturagebyr, men fra 1.juni vil det endres til kr 10,-

Husk at den mest miljøvennlige, sikreste og kostnadsbesparende måten å betale faktura på, fortsatt er e-faktura eller avtalegiro.

Prisjustering

Vi har klart å holde månedsgebyret på strømfakturaen uendret over mange år, men på grunn av den generelle prisveksten i samfunnet ser vi oss dessverre nødt til å øke vårt månedsgebyr med kr. 10,- fra 1.juni.

Vi må bare fortelle!

Til sommeren kommer vi med ny APP! Den er etterspurt av kundene våre og vi gleder oss til dere kan ta den i bruk.

Vi legger siste finpuss på den nå, og kommer tilbake med dato for når dere kan laste den ned. Gled dere!

Kontakt oss

Har du spørsmål rundt vårt nye kundesystem, ta kontakt med oss. 

Vi er her om du lurer på noe.